ZDROWY POLAK-Nowy Patriotyzm

W Nowym Roku 2018 powstała odważna idea, projekt działania, który uważamy za bardzo ważny, potrzebny, konieczny : “Z WDZIĘCZNOŚCI DLA NIEPODLEGŁOŚCI” Zdrowy Polak-Nowy Patriotyzm

Zapraszamy do  wspólnego działania: biznes lokalny, samorządy i Koła Gospodyń Wiejskich  na terenie woj. świętokrzyskiego w ramach obchodów 100-lecia Niepodległości Polski w  2018 r.

W ciągu całego roku 2018 zorganizujemy wspólnie w województwie świętokrzyskim 50 koncertów: Wspólne Śpiewanie z Hanką Ordonówną i zespołem TRIODEON, polskich pieśni mocy, patriotycznych i ludowych  i tych o miłości i pokoju, którym towarzyszyć będą edukacyjno-degustacyjne, rodzinne, zajęcia promujące zdrowy styl życia, picie świeżo tłoczonych soków .. bogactwa naturalnego tej ziemi.

W dzień Odzyskania Niepodległości- 11.11.18 w każdym z miejsc, gdzie odbędzie się koncert z Ordonką, mieszkańcy zobligują się do realizacji podobnego koncertu wraz z edukacją i degustacją zdrowych soków i potraw w tym dniu.

W ten sposób odbędzie się 100 koncertów na 100 lecie Odzyskania Niepodległości Polski.

100 koncertów, 100 razy na tak dla zdrowia, wspólnego śpiewania, podnoszenie świadomości naturalnego odżywiania, radość, smak, muzyka- TO DAJE TRWAŁY REZULTAT!

    

Powtórzenia tworzą nowy nawyk. Nowe nawyki to Nowa ZDROWA TRADYCJA!!!

ZDROWY POLAK-Nowy Patriotyzm!

 

KONCERTY-EDUKACJA na wsiach,  we współpracy z Kołami Gospodyń Wiejskich! To te Panie, mamy, babcie są źródłem mocy, wiedzy, potencjałem gotowania, karmienia…wsi. Koło Gospodyń to serce i żołądek Polski- to tradycja, potencjał, imprezy wiejskie.. gdzie wreszcie wracamy do natury, do źródeł mocy i zdrowia, do tego co najlepsze  z naszej ziemi!

To one są mądre, pracowite, szczere, kochane i chcą podać TO CO NAJLEPSZE, NAJZDROWSZE! To One mają tę sprawczość. Mają czas, gotują, karmią, uczą wnuki, syna, synową.. Tworzą nową zdrową tradycję- ZDROWEGO, MĄDREGO POLAKA, SZCZĘŚLIWEGO CZŁOWIEKA!

Dość chorób, smutków, niemocy, przetworzonego, sztucznego jedzenia, uzależnienia od cukru i używek! Liczby są zatrważające! Szkoda życia na choroby.. jest TYLE WSPANIAŁOŚCI!!

Będąc zdrowymi pomagamy sobie i POLSCE!

(Bajpasy w 2016r. w Polsce za 476 000 000 zł.!!!!) 

Zapraszamy do współpracy, można się zgłaszać z chęcią zorganizowania takiego koncertu-edukacji i degustacji.

512 205 880 Anna Przybysz

 

 

Niezwykłe uczucia towarzyszą nam gdy śpiewamy o wolności, miłości, pasjach, sukcesie i spełnieniu.

My śpiewamy pieśni spirituals, gospel, pieśni mocy.., te polskie, wspominające czasy zniewolenia, okupacji ale także kolędy o cudzie zbawienia, wybaczenia, wzruszenia miłością. Śpiewamy także utwory ludowe z Paniami z Zajeziorza, radując się z energii płynącej z ziemi, nieba, wiatru i deszczu.

Wspólne śpiewanie z ludźmi, z dziećmi, z młodzieżą, wspaniale podnosi dobrą energię!

Czujemy się razem, lubimy się, gotowi jesteśmy przenosić góry.. czujemy jedność, odpowiedzialność i sprawczość! To jest wielka moc i wielkie możliwości!

Będąc w stanie takiego uniesienia, chcemy także czynić dobro, żyć szczęśliwie i zdrowo, chcemy dzielić się tym dobrem i energią z innymi, po prostu być szczęśliwymi ludźmi!

Mieliśmy z mężem i  z naszymi dziećmi wielokrotnie tę ogromną przyjemność czuć się tak wspaniale, śpiewając podczas np. WOLNEGO ŚPIEWANIA, gdzie np. Mieszkańcy Warszawy, Sandomierza wzruszali się śpiewając pieśni narodowe, polskie w których historia Polski jest  zawarta…

WDZIĘCZNOŚĆ to wielkie słowo! Ogromna energia.  To terapeutyczna siła, czyszcząca z emocji żalu, smutku, złości, zadufania, egoizmu, agresji, złości, poczucia niesprawiedliwości itp. Wielka, cudowna siła i remedium. Medytacja, modlitwa, rozmyślanie, śpiew, kontemplacja  tego stanu ducha budzi miłość, współodczuwanie, wzruszenie, chęć współpracy, pomocy, chęć działania. Wystarczy przez chwilę poczuć i rozbudzić w sobie WDZIĘCZNOŚĆ a już zaczynamy czuć się dobrze, bezpiecznie i cudownie ogarnia nas błogość i szczęście.. Doświadczamy JEDNOŚCI…:)

TO stan w którym możemy zacząć tworzyć!

Zaczynamy także czuć wdzięczność dla swojego ciała, organizmu, ziemi, powietrza, darów natury, wszelkich cudowności stworzenia, wypełniamy się miłością.. Za tym uczuciem przychodzi także odpowiedzialność, chęć zaangażowania w czynienie dobra, poszanowanie tych wszelkich dóbr, dbanie o naturę i czujące wszelkie istoty.. Dzisiaj  oglądałam po raz kolejny film “Mały wielki Człowiek”z Dustinem Hoffmanem.. piękny obraz.. To opowieść o Prawdziwych Ludziach- Czejenach, dla których ziemia, kamień, drzewa, trawy i chmury wypełnione są duchem.., szanowanie  tego dobra to nasza misja, natura. Czyniąc inaczej stajemy się jak zombi…, podcinamy pod sobą gałąź..

Więc.. z WDZIĘCZNOŚCI DLA NIEPODLEGŁOŚCI, po 100 LATACH OD ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI WEŹMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA NASZE ZDROWIE I BĄDŹMY NAPRAWDĘ WOLNI OD CHORÓB, NAŁOGÓW, NIEŚWIADOMOŚCI. POMÓŻMY SOBIE I INNYM BYĆ WOLNYMI DO RADOŚCI, SZCZĘŚCIA I ZDROWIA!

W 2018 ROKU ŚPIEWAJĄCO  PODNOSIMY ŚWIADOMOŚĆ NASZEGO ZDROWIA, ZWRACAMY SIĘ DO NATURY, DO NASZYCH WSPANIAŁYCH ZASOBÓW WARZYW I OWOCÓW, NASION! ZACZYNAMY NOWE, ZDROWE ŻYCIE, PEŁNE ENERGI PO TO ABY  SPEŁNIAĆ SIĘ W NASZYCH PASJACH, TALENTACH, POMYSŁACH NA ŻYCIE W NASZEJ KOCHANEJ OJCZYŹNIE.

KIEDY JESTEŚMY ZDROWI MAMY SIŁĘ, CHĘCI ABY ŻYĆ Z UWAŻNOŚCIĄ, ZARABIAĆ DOBRE PIENIĄDZE, POMNAŻAĆ DOBROBYT, WSPIERAĆ INNYCH, REALIZOWAĆ  INNOWACYJNE POMYSŁY KU CHWALE..OJCZYZNY, ŚWIATA..     ” SŁAWIE, POLSCE, ŚWIATU SŁUŻ..”

W pieśni Warszawianka ten tekst chwyta za serce, woła o wspólne działanie. W tamtych czasach taka była potrzeba współdziałania w obronie Polski. Dzisiaj ZDROWY POLAK, WYEDUKOWANY POLAK, POLAK ODŻYWIAJĄCY SIĘ  ZGODNIE Z NATURĄ ŻYWIENIA PRAWDZIWEGO CZŁOWIEKA, KTÓRY SZANUJE ZIEMIĘ I NIEBO ORAZ SWOJE CIAŁO JEST OGROMNA MOCĄ.

WRESZCIE POLACY SĄ WESELI, PRZYJACIELSCY, WDZIĘCZNI ZA WOLNOŚĆ, ZA NIEPODLEGŁOŚĆ, ZA MOŻLIWOŚĆ ŻYCIA W POKOJU, ZA CZAS I MIEJSCE DO TWORZENIA SWOICH MIEJSC PRACY, ZAKŁADANIA FIRM , KSZTAŁCENIA SIĘ   W WYMARZONYCH KIERUNKACH.

ŻYJEMY W RAJU –  JEMY ROŚLINY, JABŁKA, PIJEMY  ŚWIEŻE SOKI, POGŁĘBIAMY STALE WIEDZĘ, KORZYSTAJĄC Z INTERNETU I WSZELKICH NOWYCH MEDIÓW, PRAKTYKUJEMY WDZIĘCZNOŚĆ, OKAZUJEMY TO W RODZINIE I W NASZYM NAJBLIŻSZYM ŚRODOWISKU. JESTEŚMY SZCZODRZY, WSPIERAMY INNYCH!

..Święci się Wola Twoja, Jest Królestwo Twoje..” ….Słowa  Ciałem się Stają….    Z WDZIĘCZNOŚCI..

Tutaj pod Sandomierzem, blisko ziemi, sadów i pół czuje się tę NATURĘ.. Ona jest tak namacalnie obecna, jak własna skóra. Czy to nie CUD, że odradza się co roku, bez względu na to jak bardzo jest wykorzystywana, czasem brutalnie polewany pestycydami, chemicznymi nawozami.., bez przerwy eksploatowana.. Znowu urodzi, znowu obdarzy, znowu da kwiaty, owoce, nasiona.. Jest jak MATKA, kochająca i czekająca w ciszy na mądrość dziecka, dobroć, zrozumienie, należny szacunek..

Zachwyćmy się jej darami, naturalnym dobrem, zasobami naturalnymi tej sandomierskiej ziemi..  Dzisiaj bierzemy już tylko tyle ile zjemy, świeże, surowe, wg. pór roku, nieprzetworzone. Za rok będą kolejne owoce i warzywa zgodnie z naturą do której należymy.., zgodnie potrzebami naszych organizmów..

Nie trzeba aż tyle uprawiać, nawozić, podlewać hektolitrami wody.., nie trzeba gotować, przerabiać, pasteryzować, peklować, wekować z cukrem.. Wystarczy tych świeżych pyszności  dla wszystkich.. ŚWIAT JEST CUDOWNY!

Będziemy w tym roku kontynułować a nawet mocno rozwijać  nasz projekt  “Ciśniemy Moc”

Mamy już doświadczenie i wiemy jak poprzez wspólną zabawę i śpiewanie można łatwiej przyswoić ważne treści na temat zdrowia, odpowiedzialności za dobre życie, integrować się z sąsiadami.. Będzie wspaniale.

Zapraszamy do współpracy!

Już w styczniu pierwsze koncerty!

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.