KONCERTY & SPOTKANIA

 2.11.17 czwartek godz.17-ta. KONCERT FORTEPIANOWY GIUSEPPE AMADEI -Andruszkowice

NA SZLAKU ZDROWIA i RADOŚCI, oraz na OWOCNEJ DRODZE!!! Zapraszamy do naszego Sandomku.. na KONCERT FORTEPIANOWY Wreszcie spełniają się marzenia..!! TUTAJ, na wsi, w Andruszkowicach zabrzmi muzyka CHOPINA!!! Zagra wybitny pianista, uroczy człowiek, Włoch, wrażliwy na piękno i sztukę….GIUSEPPE  AMADEI  Zapalimy świece, przygotujemy soki, zagrzejemy się imbirem… rozkosz… szsz.. Zapraszam, polecam, przybywajcie.. Mało jest miejsca, będzie za to cieplej… Jeżeli wesprzecie kupnem biletu, taki wspaniały koncert to będzie wspaniale…!!! Dzieci i Seniorzy-wstęp wolny!!100-letni dom, 100-letni fortepian i tylko my zawsze młodzi…

 

01.010.17  Święto Wincentego Kadłubka, Warsztat TAI-SING

Po raz pierwszy w Andruszkowicach w naszym domu odbył się weekendowy warsztat wokalny TAI-SING. Przyjechały z Warszawy koleżanki z chóru Be Free Gospel Family i praktykowały śpiew, ćwiczenia tai-chi, medytację oraz smakowały wegańskie dania. Było bardzo przyjaźnie, relaksowo. Jacek dokonał kilku nagrań wokalnych dziewczynom. Było bardzo twórczo. W niedziele na koniec warsztatu, wzięliśmy udział w mszy przy figurce  Bł. Wincentego Kadłubka w naszej wsi. Przybyły Panie PRZELASKI ze wsi Zajeziorze i wspólnie śpiewaliśmy tam z sąsiadami z Andruszkowic i z Sandomierza kilka utworów tj. Ty tylko mnie poprowadź, Schowaj mnie, Gęś wodą. Po mszy Panie przyszły kontynuować śpiewanie na nasz nowy taras-dzieło Jacka, który od moich urodzin będzie służył jako scena.. na miłe życiu imprezy.. WSPÓLNE ŚPIEWANIE ŁĄCZY i USZLACHETNIA…

 

 

 

 

 

 

28.08.17 “PIOTR ZIOŁA” BAND -Andruszkowice

Twórczy pobyt zespołu w składzie: Piotr Zioło, Staszek Wróbel, Krzysiek Kawałko, Paweł Zalewski, Marcin Ułanowski.  Vege-papu, próby w przygotowanej specjalnie stodole, wspólne oglądanie filmów i wieczory muzyczne, wspaniałe rozmowy, słońce, leżakowanie… MUZA!!!

 

 

 

27.07.17 IMIENINY AŃ -Andruszkowice

Absolutnie wegańskie imieninki Ani -moje i koleżanek. Były soki, wspaniałe potrawy przyniesione przez kochane przyjaciółki-artystki w każdym calu, dużo zabawy,  śpiewania, kwiatów i prezentów.. Uczymy się bawić bez alkoholu i tzw. placków.. Dziękuję!!!

  

 

28.05.17 DZIEŃ MAM -Andruszkowice

Zdrowa, wegańska imprezka dla Mam, bać i córek.. Przybyły Panie z różnych okolicznych wsi, w tym Radna z Chobrzan Bożena Grzyb, Ewa Juda-poetka, Pannie PRZELASKI z Zajeziorza i nasze miłe Sąsiadeczki.., Zbyszek Puławski z Sandomierza, kilkoro przyjaciół z chóru San-do-MIR. Było świątecznie, majowo, artystycznie, śpiewająco  i bardzo zdrowo..

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.