ŚOIuP…o firmie

Świętokrzyski OGRÓD INSPIRACJI u Przybyszów Anna Przybysz Andruszkowice 60, 27-650 Samborzec  tel.:  512 205 880

NIP: 526 102 83 65    REGON: 0 111 46 212

Nr rachunku bankowego: 70 1140 2004 0000 3402 7582 1220

PKD: 85.52.Z, 55.20.Z, 90.01.Z, 90.03.Z

POZASZKOLNA EDUKACJA ARTYSTYCZNA, PRZEDSTAWIENIA ARTYSTYCZNE, WARSZTATY ARTYSTYCZNE I ROZWOJOWE, INTEGRACJE FIRMOWE, NAGŁOŚNIENIE.

Mapka:    Witryna z tym zdjęciem

 

 

 

 

 

 

 

Historia

W 2015 r. odkąd zaczęliśmy już na dobre mieszkać w Andruszkowicach i na starym domu położyliśmy nowy, piękny, zielony dach , zaczęliśmy podejmować kroki w celu podjęcia pracy,znalezienia sposobu na realizację zawodową, oczywiście biorąc pod uwagę nasze pasje, ulubione zajęcia.
Od kilku lat można powiedzieć, że żyjemy z grania, śpiewania, z prowadzenia zajęć rozwojowo-integracyjnych.
Wybraliśmy się do pięknie brzmiącego Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości aby zgłębić temat, dowiedzieć się o możliwościach uruchomienia firmy czy znalezienia pracy lub zamówień. Zostaliśmy bardzo miło i profesjonalnie przyjęci i poinformowani.

opp

 

www.opiwpr.org.pl

Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości  pl. Ks. J. Poniatowskiego 2 27-600 Sandomierz

Wzięliśmy udział w  konkursie na DOTACJE DLA URUCHAMIAJĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ w naborze III/2015/UD  w ramach Programu”Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”

Byliśmy na szkoleniach jak napisać wniosek o dotację. Nauczyliśmy się tam  jak sporządzić BIZNES PLAN, plan ekonomiczno-finansowy. Mieliśmy wykłady dotyczące historii i tradycji regionu i jego zasobów lokalnych. Rzeczywiście napisanie wniosku i załączników nie było proste. Wymagało to od nas sporo pracy, czasu, zastanowienia się głębokiego nad specyfiką naszej pracy; czyli jak połączyć artyzm z biznesem, tradycją, wartościami niematerialnymi ziemi świętokrzyskiej.

Pisząc wniosek, konsultując się i często pytając chętnych do pomocy pracowników OPP w Sandomierzu udało się złożyć w terminie wniosek.

Otrzymaliśmy dotację na rozpoczęcie działalności naszej firmy!!!

Za dotację, (w tym 30% wkład własny) zakupiliśmy już prawie w całości sprzęt nagłaśniający, drzwi do domu i na strych, okno na strych i zewnętrzne schody metalowe na strych, na którym urządzimy miejsce do warsztatów artystycznych lub miejsce noclegowe podczas warsztatów.

Otrzymaliśmy wspaniałą publikację-opracowanie pod nazwą „Spis rzeczy ważnych. Katalog zasobów regionu Gór Świętokrzyskich”, prezentującego wybrane zasoby lokalne, z których można korzystać, twórczo je przekształcać i wykorzystywać w kontekście odpowiadającym współczesnym potrzebom w działalności gospodarczej i społecznej.

Firma działa, współpracuje z regionalnymi placówkami kultury oraz z innymi przedsiębiorstwami, organizacjami działalności publicznej, sąsiadami.

Uczymy się też jak promować nasze usługi artystyczno-edukacujne, poznajemy potrzeby i specyfikę regionu, nawiązujemy kontakty, rozwozimy lub wysyłamy mailem  nasze  oferty, rozwijamy się.

Podjęcie działań projektowych oraz współpraca z OPP w Sandomierzu  i SWISS CONTRIBUTION było wspaniałym, bardzo korzystnym posunięciem.

Gorąco zachęcamy do ubiegania się o dotacje  i do   brania udziału w szkoleniach, przedsięwzięciach i projektach organizowanych przez  wymienione instytucje.

Projekt realizujemy i Góry Świętokrzyskie stają się odtąd naszą przyszłością!

gory.jpg

www.swetokrzyskieswiss.pl

Program wykorzystania potencjału regionu dla jego aktywizacji i rozwoju

Program Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością realizowany jest w ramach Szwajcarsko Polskiego Programu Współpracy Priorytet 1: Bezpieczeństwo, stabilność, wsparcie reform; Obszar tematyczny nr 1: Inicjatywy na rzecz rozwoju regionalnego regionów peryferyjnych i słabo rozwiniętych

 

logo swiss contribute z ochrona

 

WSPÓŁPRACUJEMY:

gok

Gminny Ośrodek Kultury w Samborcu

logo szlaku ssj-u1446

Sandomierski Szlak Jabłkowy

www.szlakjablkowy.pl

 

logo MUZEUMczarne

Muzeum Okręgowe w Sandomierzu

www.zamek-sandomierz.pl

sesja-1

fot. Adam Kraska -Fotowytwórnia

6 thoughts on “ŚOIuP…o firmie

 1. Gratuluję ogrodu. To naprawdę wspaniała inicjatywa. Życząc wielu wspaniałych partnerów oraz wciąż nowych inspiracji, pozdrawiam kochani gorąco 🙂

 2. Wraz z SĄSIADAMI w naszej Grupie Nieformalnej “OWOCNA DROGA” opracowaliśmy wniosek do DZIAŁAJ LOKALNIE- Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności. Nasz tytuł działania to “Ciśniemy Moc”.
  Otrzymaliśmy taka informację:!!!
  “Uprzejmie informujemy, iż Konkurs Działaj Lokalnie IX 2016 na terenie powiatów: opatowskiego i sandomierskiego został rozstrzygnięty. Dotacje uzyskało 8 organizacji, którym serdecznie gratulujemy.”–jesteśmy na pierwszym miejscu!
  http://opiwpr.org.pl/dzl/news.html
  Jutro podpisujemy umowe i będziemy działać..na razie lokalnie…

 3. Karolinko!! TWÓJ GŁOS jest bardzo PIĘKNY! Zapraszamy do Chóru SAN-do-MIR od 8-go lipca do Zamku! Godz. 18-20!! Byłoby pięknie z Tobą!!

 4. Wspaniała inicjatywa,umiejętnie wykorzystane fundusze z projektu. Podziwiam Was, że jesteście pełni pasji i zaangażowania w to co robicie. W Waszych oczach widać miłość, do tego co robicie i do innych ludzi także. To się czuje. Rozwijajcie siebie i nasz region w wymiarze artystycznym i każdym innym. Życzę jak najwięcej sukcesów, wierzę że dobrze wykorzystacie talenty i nie zakopiecie ich nomen omen, w Ogrodzie 😉

 5. Aniu !
  Wyglądałaś PIĘKNIE jako “Przelaska”.
  Gratuluję nagrody za “Ciśniemy MOC”.

  Gratuluję również wyróżnienia
  “Człowieka Roku 2016” w powiecie SANDOMIERSKIM.

  Życzę dalszych SUKCESÓW.

 6. Hej Aniu Jacku
  w głowie się nie mieści jak dużo dokonań w tak krótkim czasie ostatnich 2 lat. Mnóstwo sukcesów, koncerty, wspaniały dom z pięknym tarasem! Ogród! Serdecznie gratuluję i życzę gorąco sukcesów w kolejnym 2018 !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.