POWER SING Integracje

fot.-kadr z filmu:  Marek Rożalski/ Ula Rupnik

kwa

„Jeżeli mówisz, MOŻESZ ŚPIEWAĆ!”
DLA osób wykorzystujących GŁOS jako narzędzie pracy: menedżerów, dziennikarzy, trenerów, handlowców, polityków, pracowników telemarketingu i infolinii, prawników, biznesmenów, wykładowców, nauczycieli, pracowników Public Relation, wychowawców!!!!!

POWER SING – INTEGRACJE
Dla GRUP – osób zaangażowanych, zestresowanych, ambitnych!!!
O metodzie:
– to zajęcia integracyjne
opierające się na zabawie, śpiewie, ruchu i tańcu, mające na celu rozluźnienie i odnalezienie w sobie pierwotnego potencjału twórczego i zagubionej przez stres naturalnej radości bycia.
Uczestnicy doświadczają wibracji swojego głosu i czują, jaki jest jego wpływ na rezonans z innymi ludźmi. Wsłuchują się w rytm swoich serc i wyrażają go poprzez ruch, okrzyki, klaskanie, śpiew, tupanie. Tworzą jeden puls grupy
Czas Trwania: 2-3 h

• Świadome zetknięcie się ze swoim oddechem, pozwala z niezwykłą swobodą dopasować się do odczuć, emocji i lepiej współodczuwać otoczenie.

• Śpiewając w grupie-chórze oraz solo proste, rytmiczne, radosne, pełne uniesienia i otwarcia utwory, każdy czuje się kimś pełniejszym, ważniejszym i odważniejszym.

• Słysząc i odczuwając wibracje płynące podczas wesołych, czasem szalonych zajęć zachwycają się sobą i swoimi naturalnymi możliwościami, uwalniają je.

• Śpiewanie w grupie traktujemy jako szczególne wyzwanie,- tylko DLA ORŁÓW -które pokazuje jak można traktować go jako mobilizację, poczucie mocy zespołu i jednocześnie relaks i spontaniczna zabawę.

• Grupa jak i poszczególne osoby doświadczą ludzkiej twarzy tzw. tremy, odkryją jej znaczenie a także doświadczą, jakie cechy w nas buduje i wzmacnia.
Korzyści POWER SING:
Sprawdzenie siebie – na tle znajomej sobie grupy osób, zastosują wiedzę i umiejętności praktyczne z różnych treningów rozwoju osobistego Podczas zaangażowanego śpiewania doświadczą podniesienia wibracji emocji aby z satysfakcją wykonać utwór, skoncentrują uwagę na swoim potencjale i poczują mocne oparcie w sobie. Puszczając wodze emocjom, podczas otwartego szczerego śpiewania swobodnie odreagują napięcie psychiczne i fizyczne.
Wzmocnienie wewnętrzne -nauczą się i wypraktykują mówienie „Nie” swojemu wewnętrznemu krytykowi i przezwyciężą rezygnację z siebie w sytuacjach nowych. Podzielą się uwagami o dobrej relaksacji, która ma ogromne znaczenie w trzymaniu energii i jej wydatkowaniu podczas często fizycznego wręcz występu/prezentacji.

Silna więź grupy – relacje i współpraca w grupie-chórze to wyzwanie dla opiekowania się sobą i innymi. Komunikacja często niewerbalna-rytmiczna, muzyczna daje możliwości uruchomienia wszystkich zmysłów i odczuć.

Duma/Akceptacja/Radość – koniec zajęć to poczucie spełnienia i dokonania czegoś ważnego, ogromna radość i duma z siebie i grupy. Poczucie jedności. Kto raz usłyszy siebie zapamięta to zdarzenie na zawsze i będzie mógł je przywoływać w sytuacji stresowej, aby z łatwością zastosować swój odważny i przyjemny, prawdziwy, szczery, mocny głos oraz odnaleźć swoje RAZ w życiu.
W programie warsztatów WARSZTATÓW POWER SING:

-proste utwory etniczne-rozgrzewające,: Zungo- (pieśń Zuluska)
Ancient Mother, Huate (pieśni indiańskie)

-wzmacniające, dodające otuchy: Walk Together Children (pieśń lidera-spirituals)
Glory, Glory (pieśń mobilizująca-spirituals)

-spajające grupę: Stand by me (pieśń braterska)

-dodające wiary w swój potencjał: This Litle Light of Mine (pieśń wzmacniająca)
Victory Is Mine (pieśń zwycięska)

-rozluźniające: Abi Jo Jo (pieśń kojąca) czasem…

oraz akcenty świąteczne i inne!

 

NAPISZ- prześlemy filmiki z imprez!

 

Prowadząca
Anna Przybysz, koordynator, trener i autor programu „Śpiew Uwalnia” realizowanego wraz w czterech ośrodkach Monaru w Polsce oraz projektu „Nasz Głos w Świecie” warsztatów dla mieszkańców Białołęki i Centrum Pomocy Bliźniemu Monar-Markot. Trener wielu INTEGRACJI PowerSing dla poważnych klientów.: AGORA, BRE BANK, NETIA, IKEA, AIR CLUB, BANK POCZTOWY, BP, NYKOMED, AVIVA, BALTICON, PZL, a także na zlecenie firm szkoleniowych m.inn. House of Skils, Experts Team, Pathways, Team&Partners.
Anna jest uczennicą Williama Hannibala Meansa – czarnoskórego tenora znanego w Polsce z występów solowych i prowadzenia warsztatów terapeutycznych. Posiada dyplom Praktyka NLP – współczesnej metody terapeutycznej, która wykorzystuje na swoich szkoleniach-warsztatach. Anna jest certyfikowanym trenerem Radykalnego Wybaczania metody wg. Collina Typinga. Obecnie studiuje podyplomowo (wcześniej pedagog sztuki) na Akademii Psychologii Zorientowanej na Proces oraz Studium Reintegracji Społecznej. Anna śpiewa i prowadzi warsztaty terapii głosem oraz Chór „Be Free Gospel Family”, koncertuje z zespołem TRIODEON w przedstawieniach/koncertach „ Na pierwszy znak:” i „ Mon Amour” .
Prywatnie Anna jest mamą dwóch córek Natalii i Pauliny z zespołu SISTARS. Anna posiada niecodzienną, wyrazistą osobowość, niespożytą energię i entuzjazm.

POLECAM!

anna.przybysz@powersing.pl

512 205 880

POWER SING na CHRISTMAS PARTY  to świąteczno – wigilijny warsztat integracyjny autorstwa doświadczonej trenerki, terapeutki, aktorki, artystki i piosenkarki – Anny Przybysz. Inicjatywa ta powstała 10 lat temu jako dopełnienie i urozmaicenie  firmowej kolacji wigilijnej. Świąteczna Kolacja Firmowa przy świecach, w ciepłej uroczej tradycyjnej atmosferze, w blasku jarzących się choinkowych ozdób, w nastroju kolędy i anielskich dzwonków wzbogaci przeżywanie i doświadczanie chwil bycia razem…w odmiennej sytuacji niż codzienna praca.

Cudowne aromaty, kolory i smaki potraw pobudzą apetyt i wspomnienia z dzieciństwa, a piękna bożonarodzeniowa muzyka zachęci do radosnej, ujmującej wspólnej firmowej zabawy.

Wspólne kolędowanie to wspaniała tradycja, która w wyjątkowy i nadzwyczajny sposób od pokoleń zbliża do siebie ludzi i ważne jest wydobycie z niej symboli, uniwersalnych wartości mogących się przyczynić do rozwoju firmy i jej sukcesów, a także do poczucia spełnienia pracujących  razem osób.

Śpiew jest jedną z wielu naszych naturalnych aktywności życiowych. Gdy jest wspólny  – wzmacnia więzi międzyludzkie. Śpiewanie ma działanie leczące, inspirujące, podnosi poziom endorfin i radosnej chemii w organizmie. WSPÓLNY ŚPIEW ma  pozytywną i  integrująca moc! Zachęcamy różne środowiska do odnajdowania swojej mocy, tożsamości grupowej i indywidualnej,  korzystając z nadzwyczajnej siły śpiewu!

Dlaczego „POWER SING na Christmas Party”?

 • Bo świadome zetknięcie się ze swoim oddechem, pozwala ludziom z niezwykłą swobodą dopasować się do odczuć, emocji i lepiej współodczuwać otoczenie.
 • Bo śpiewając w grupie-chórze oraz solo proste, rytmiczne, radosne, pełne uniesienia i otwarcia utwory, każdy człowiek czuje się kimś pełniejszym, ważniejszym i odważniejszym.
 • Bo słysząc i odczuwając wibracje płynące podczas wesołych, czasem szalonych, zajęć ludzie zachwycają się sobą i swoimi naturalnymi możliwościami, uwalniają
 • Bo śpiewanie w grupie traktujemy jako szczególne wyzwanie – tylko DLA ORŁÓW – które pokazuje jak można traktować je jako mobilizację, poczucie mocy zespołu i jednocześnie relaks oraz spontaniczna zabawę.
 • Bo zarówno cała grupa jak i poszczególne osoby doświadczają ludzkiej twarzy tzw. tremy, odkryją jej znaczenie, a także poznają  jakie cechy ona w nas buduje i wzmacnia.
 • Bo gotowi są potem „przenosić góry”
 • Bo takie śpiewanie wzrusza i powoduje przepływ wspaniałe, radosnej energii.
 • Kto już korzystał z warsztatuna CHRISTMAS PARTY:
  • NETIA,
  • ORANGE,
  • AVIVA,
  • BANK POCZTOWY,
  • BRE BANK,
  • BANK PKO BP,
  • CALSBERG,
  • DOJRZEWALNIA RÓŻ,
  • PROGRESSTERON,
  • STOWARZYSZENIE „OTWARTE DRZWI”,
  • STOWARZYSZENIE MONAR.
  • CITYZEN
  • DRUKARNIA AMK Group Rękawek, Kondraciuk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.