Be Free Gospel Family z Wa-wy

Be Free Gospel Family z Warszawy

Prowadzą Ania i Jacek Przybysz

Chór powstał 2006 roku jako kontynuacja licznych warsztatów śpiewaczo-terapeutycznych „USŁYSZ SIEBIE” i „POWER SING”.
Chór ma formę otwartą i gromadzi osoby zafascynowane energetycznym śpiewaniem, dawaniem siebie innym, występowaniem, niesieniem radości i rozwijaniem siebie poprzez śpiew.
Zajęcia-próby odbywają się w Quality Studio ul. Konwiktorska 7 w Warszawie.
Koncert i zajęcia opierają się na zabawie, śpiewie, ruchu i tańcu, mające na celu rozluźnienie i odnalezienie w sobie pierwotnego potencjału twórczego i zagubionej przez stres naturalnej radości bycia.
Śpiewając w grupie-chórze oraz solo proste, radosne, pełne uniesienia i otwarcia utwory gospel, każdy czuje się kimś pełniejszym, ważniejszym i odważniejszym. Śpiewanie, intonowanie, rezonowanie pięknych dźwięków to wielka MOC – wspaniale urozmaici i dopełni rozwój ciała i umysłu i wspaniale uświetni każda imprezę!!!

ZAWSZE ROZŚPIEWUJEMY PUBLICZNOŚĆ!!!
Uczestnicy i widzowie doświadczają wibracji swojego głosu i czują, jaki jest jego wpływ na rezonans z innymi ludźmi. Wsłuchują się w rytm serc i wyrażają go poprzez ruch, okrzyki, klaskanie, śpiew, tupanie. Tworzą jeden puls grupy. Świadome zetknięcie się ze swoim oddechem, pozwala nam z niezwykłą swobodą dopasować się do naszych odczuć i emocji i lepiej współodczuwać otoczenie.
Jeśli nigdy nie śpiewałeś – te zajęcia, koncerty są właśnie dla Ciebie!

Jest to okazja, aby posłuchać swojej duszy i uzdrowić jej brzmienie. Zanurzysz się w rzece uczuć, spontaniczności, radości, zabawie! Dusza to uwielbia, a umysł puszcza i dziwi się!
W repertuarze utwory gospel, etno, soul. Chór występuje różnych imprezach podnosząc ich artystyczną atrakcyjność i zaangażowanie w szczytnych celach.
Przykładowy repertuar koncertowy:
Do Lord Remember me, Soon and very Soon, Angels, Kumbaya, When He Comes, Go Down Moses, Swing Low, I feel good, We Are The World, Glory, Glory Hallelujah, The River of Babylon, Stand by me.. i wiele, wiele innych, w tym także kolęd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.